Биг беги, Лайнер бег, Вагон бег

Біг-Бег

Біг Бег (інша назва - big bag, мішкова тара або м'який контейнер) це великогабаритна упаковка, яка призначена для зберігання і перевезення сипучих матеріалів різного походження і відповідає стандартам EFIBCA (Європейська асоціація гнучких контейнерів для сипучих продуктів). М'який контейнер Біг Біг може використовуватися як для зберігання харчових, так і нехарчових продуктів. Біг Біг - зручна упаковка при транспортуванні. Щоб забезпечити герметичну упаковку вантажу контейнери можуть бути доповнені поліетиленовим вкладишем, який співвідноситися з розмірами контейнера, і відповідає вимогами замовника. Існує велика різноманітність моделей, що відрізняються вантажопідйомністю, кількістю підйомних петель, наявністю ПЕ / ПП вкладиша, завантажувального і вивантажувального пристроїв, виконанням спеціальних пилозахисних швів і ін.

 

Физико-механические характеристики :

Компанія «Мега Пак» ЛТД є виробником повного циклу і виготовляє на замовлення Біг Біжи різної модифікації. Ціна на Біг Біг формується після отримання такої інформації:

- затарюють продукт

- насипна щільність і маса затарюють продукту;

- геометричні розміри

- конструктивні особливості завантажувального і вивантажувального пристроїв;

- наявність ПЕ / ПП вкладиша

- висота завантаження

- Додаткові вимоги.

Сфера застосування: хімічна промисловість, харчова промисловість, будіндустрія і ін. галузі.

Вагон-бег

 

Вагонний вкладиш для транспортування сипучих і навалочних вантажів рухомим складом. Вкладиш в вагон виготовляється з полімерних матеріалів. Вагонний вкладиш спрямований на створення таких технологій укриття вантажів в полувагоне, які б ізолювали його від зовнішнього середовища і локалізували б вантаж, виключаючи при цьому хімічні реакції продукту з навколишнім середовищем, його «природну» спад у зв'язку з пробудженням або видуванням. Крім цього вагонний вкладиш є безтарним способом перевезення, який запобігає і ускладнює несанкціонований доступ до продукту з боку відкритого кузова піввагона, а також виключає його зволоження під дією опадів.

 

Физико-механические характеристики :

 

Контрольований параметр Одиниці виміру Показники

Довжина мм 2000 ± 10

Ширина мм 1000 ± 25

Маса р 252 ± 5

Частота плетіння шт / 10см.ткані 38х38

 

Лайнер-бег

 

Вкладиші Liner Bags для морських контейнерів застосовуються для транспортування більшої кількості сипких матеріалів. Їх можна використовувати в усіх типах двадцяти-і сорокафутових контейнерів. Основні параметри залежать від вимог замовника. Розвантаження можлива за допомогою воронки, шляхом використання вакууму і ін. Способами. Завантажувальний обладнання: воронка, транспортер, пневмо машини. Переваги використання контейнерних вставок: - оптимальний захист транспортуються від забруднення; - простота установки (менш 10 хвилин); - підвищена транспортувальна ємність, низькі витрати; - низька вага - вставка в двадцятифутовий контейнер важить 7 кг Типовий продукт-цукор, зерно, інша сипка харчова і нехарчова продукція, гранули тощо Додатково проводяться вставки в морські контейнери, які використовуються при роботі з вантажами, розфасованими в мішки, але мають сильні зовнішні забруднення, випаровування, запахи. Даний тип Liner BAG використовується для захисту внутрішніх поверхонь морського контейнера від шкідливих вантажів