Виробництво
М'які контейнери сприяють кращому збереженню вантажів при їх зберіганні і транспортуванні. Поліпропіленові контейнери ефективно використовуються при вантажно-розвантажувальних роботах різного... Детальніше
Виробництво
Виробництво

Сертифікати

Про компанію

     Компанія «Мега Пак ЛТД» є найбільшим виробником поліпропіленової тари в Україні з можливістю переробки до 20 тон поліпропілену за добу.  Підприємство має повний цикл виробництва від гранули до кінцевого продукту. Сучасне обладнання та високий досвід співробітників, а також 15 річний досвід роботи в цій галузі – все це є запорукою виробництва високоякісної продукції. Стабільна співпраця із великими підприємствами в Україні та за кордоном робить з нашого підприємства надійного партнера.

     Наша компанія пропонує наступні поліпропіленові вироби:

  1. Мішок поліпропіленовий від 5 до 50 кг (щільністю від 15 до 120гр), а також по індивідуальним параметрам замовника. Мішок може бути укомплектований вкладишем будь-якого типу, ламінаційним шаром,  клапаном, друкованим логотипом до 4 кольорів, ручками.
  2. Біг беги будь-якого розміру та форми по індивідуальним параметрам замовника (щільністю від 120 до 220 г/м2). Біг беги можуть комплектуватись вкладишем будь-якого типу, ламінаційним шаром, клапанами, фартуками, ручками різного типу, карманом для документів, друкованим логотипом до 4 кольорів, допоміжними стінками типу Q-бег.
  3. Мішок-сітка різних кольорів та розмірів для пакування овочів.
  4. Кольорові сумки та мішки по індивідуальним параметрам замовника.
  5. Продукція для подальшого пошивного виробництва, така як стропа, тасьма, рукавна тканина будь-якого розміру та щільності.
  6. Продукція для будівництва – гідро та паро ізолюючі матеріали, кіперна стрічка різного розміру.

      Підприємство має власну атестовану лабораторію, тому всі вироби мають сертифікат якості та відповідають всім вимогам діючого законодавства.